מהו עיסוי טנטרי

עיסוי טנטרי הוא חוויה מודעת בגוף שלך. זוהי התעוררות של הפוטנציאל המיני שלך. עיסוי טנטרי מבוסס על הרעיון שניתן לחוות פחד, כעס, צער ושמחה דרך הדלת האחת החודרת לשני ההיבטים הללו של החיים — איברי המין.

מאז התחלתו העיסוי הטנטרי מתמקד ברוחניות וזכה לכינוי "טיפול מקשר גוף". בעוד מתח נפשי או רגשי מתרחש, הוא מורגש לעתים קרובות באזורים מסוימים בגוף אם הצינור ואחריו זרימת הדם גרמו לכך שהוא נמצא בשימוש תקדימי באזור זה.

עיסוי טנטרי אינו כרוך במגע גוף עם שפשוף גב או דחיפה בבטן/אגן. אבל היא דווקא משחזרת את ההנאה כחוויה אלוהית נטולת תוקפנות תאוותנית ומתמסרת לנצח הרחק מלחיות את הרגע.

עיסוי טנטרי הוא צורה חושנית יותר של עבודת גוף מאשר גישות מערביות מודרניות לעיסוי. לפעמים בשימוש במהלך מדיטציה וריפוי פראניק, התהליך מותאם אישית לכל לקוח ונועד לעורר את זרימת אנרגיית הצ'י שלך. https://nataliejacksonx.com/blogs/blogmosali1985.php

ניתן להגדיר עיסוי טנטרי כתהליך של מגע ארוטי שהוא סוחף ורוחני, נוגע ביכולות נפשיות בנוסף להיבטים פיזיים. המונח טנטרה מתייחס כאן למשמעת של תשוקה מינית לחקירה רוחנית שנועדה על פני רמות או מצבי תודעה. סוג זה של עיסוי דורש מגע אישי מאוד, כשהכוונה היא לאיחוד בין שני אנשים שיכולים להיות מתאימים מאוד – במובנים אנרגטיים, רגשיים וגופניים – כשהמטרה הסופית שלהם היא הארה שהושגה רק באמצעות מסוכנות וכנות בתרגיל. .

כטכניקת הרפיה על ידי לקיחת הפסקה מלוח הזמנים השבועי הרגיל והרפה מכל מחשבה מלחיצה.

מהו עיסוי טנטרי? עיסוי טנטרי כולל סוגים רבים ושונים של משיכות חושניות ומגע גוף ארוטי שעוזרים לך להירגע, להחזיר אנרגיה, להרפות מהלחץ ולהגיע לקתרזיס רגשי.

ערוצי מדיה חברתית מוצפים כעת בפרסומות של עיסוי טנטרי במטרה לקדם את התופעה האחרונה בבידור למבוגרים.

שיהיה ברור, מהו עיסוי טנטרי? הסוג הפחות מוכר של עיסוי אינטימי, טיפולי, הנקרא כך בשל מטרתו להרחיב ולהעשיר את המין. הטנטרה היא ייחודית בכך שהיא יותר חושנית, ספציפית ובטוחה מאשר סוג אחר של מעסה המתמחה באזורים ארוגניים.

לכולנו יש מושג איך נראה עיסוי אמריקאי טיפוסי. הרבה נגיעה? הילה כללית של סרבול? בהחלט לא מהסוג של כיף שאתה מחפש אחרי יום ארוך בעבודה או סתם מנסה להירגע באופן כללי. ישנם יתרונות רבים לקבל עיסויים, אך לעולם אל תרגישו מחויבים, אחרת זה פשוט לא שווה את זה! למרבה המזל, כשמדובר בעיסויים חושניים כמו טנטריים יש הרבה יותר התלהבות ניכרת מצד מטפלים שמתמחים בסוג זה!

אין לבלבל בין עיסוי טנטרי לבין סוגים אחרים של עיסויים. הוא מתמקד בנפש, בגוף וברוח ומועלה לרמה של יותר מסתם הליך מרגיע.

המפגשים מבוצעים לעיתים על ידי זוגות כאשר כל אחד מבני הזוג מתרפק על האקסטזה והגירוי של האחר, מה שיכול להוביל להגברת המגע והסבלנות למשך זמן ממושך.

ביסודו של דבר, עיסוי טנטרי כרוך בגירוי הדרגתי אשר נמנע מלהגיע לשיא בזמן קיום יחסי מין. גישה זו משאירה את שני בני הזוג מרוצים לחלוטין בתום הפעילות האינטימית שלהם.

עיסוי טנטרי הוא אידיאלי מכיוון שהוא ישתנה בהתאם לצרכים של אדם המחפש טיפול מסוג זה, אך רוב הלקוחות מזמינים לפחות שתי פגישות מכיוון שהם לומדים דרכים לשלוט ברגשותיהם בזמן שהם מעוררים.

Shopping Cart
Scroll to Top